Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Варна "Екологія Чорного моря – співпраця"

01-03-2013 17:10

Спільний проект Українського та Болгарського радіо

Ведучі: Євгенія Калайда (Київ),  Веселіна Боженова (Варна)
 
З 1 січня 2013 року Україна перебрала на себе функції головуючого у Організації Чорноморської Економічної співпраці. На порядку денному  піврічного головування — ціла низка питань, в тому числі екологічні. Гості студій у Варні та Києві  - відомі фахівці в галузі екології, говорили про оптимальні механізми координації та співпраці в рамках ОЧЕС та про необхідність залучення громадянського суспільства до формування порядку денного співпраці країн Чорноморського басейну. Що має відігравати роль «першої скрипки» у планування спільних проектів: економічна доцільність чи екологічна безпека.
 
Гості у Києві:
 
Ярослав Мовчан - доктор біол. наук, професор кафедри екології Інституту екобезпеки НАУ, Голова Національного екоцентру України
В’ячеслав Потапенко - головний консультант відділу екологічної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень
 
Варні:
 
Атанас Палазов - професор  Інституту океанології Болгарської академії наук
Васелин Пейчев - доктор географічних наук, заступник директора Інституту океанології Болгарської академії наук
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект