Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Мадрид “Проблеми сепаратизму: європейський досвід”

20-03-2013 17:10

Спільний проект Українського Радіо та PRISA radio

Ведуча Євгенія Калайда (Київ)
 
Наскільки позитивним може бути іспанський досвід для України в сенсі врегулювання відцентрових тенденцій з регіонами, про різницю та спільне у каталонсько-кримській проблемах, внутрішні та зовнішні каталізатори сепаратизму, - ось далеко не повний перелік тем, що їх обговорювали експерти в київський та мадридській студіях.
 
Гості: 
 
Київ: Михайло Бесараб, експерт Першої рейтингової системи, Мустафа Джемілєв, народний депутат
 
Мадрид: Рафаель де Мігель, - журналіст-міжнародник, Соня Санчез, - політичний оглядач іспанського радіо

Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект