Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Мінськ "Етнічна музика в сучасному світі"

24-05-2013 17:10

Спільний проект Українського та Білоруського радіо

Ведучі: 
у Києві Ірина Пашинська
у Мінську Тетяна Якушева
 
Національна радіокомпанія України та Білоруське радіо презентували новий музичний радіоміст.  Молоді та вже відомі музиканти розповідали про свій шлях в унікальний світ, який протягом століть створювали й плекали наші предки, в світ автентики. Звучали популярні в наш час народні мелодії в сучасних обробках: різні стилі, манери виконання, оригінальні аранжування! 
Гості київської студії: молода співачка Марина Юрасова, сценічне ім'я Млада, і композитор, бас-гітарист, соліст гурту "Зет бенд" Ігор Закус.  У мінській студії - молоді музиканти студенти  Білоруського державного університету культури і мистецтв Андрій Антипенко й Андрій Степанов, а також композитор і виконавець, соліст Національного концертного оркестру республіки Білорусь Юрій Ващук. 
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект