Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Варшава "Рік після Євро"

23-06-2013 16:10

Спільний проект Національної радіокомпанії України та Польського радіо

Напередодні Чемпіонату з футболу 2012 року песимісти говорили, що від Євро не варто чекати нічого, окрім величезних фінансових втрат. Оптимісти, навпаки, передрікали збільшення туристичного потоку, інвестицій, певні прибутки від нових об‘єктів інфраструктури, але окупиться все, мовляв, не одразу. Чия позиція нині перемагає і чому – про це під час мосту Київ-Варшава говоритимуть гості обох студій:
 
у Києві:
Андрій Новак, економіст, голова Комітету економістів України 
Олег Рибачук,  експерт, керівник громадської організації "Центр UA" 
 
Варшаві:
Даріуш Рощяк, Економіст, журналіст
Микола Пьйотровський, представник Комітету "Євро-2012"
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект