Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Кишинів "Перспективи перетворення Криму на заморожений конфлікт"

07-03-2014 17:10

Спільний проект Українського радіо та Radio Moldova

Ведучі: Євгенія Калайда (Київ) та Васіле Міжа (Кишинів)

Події в Криму та Придністров’ї розділяють два десятки років. Однак і сценарії цих конфліктів – на диво схожі, принаймні, початок ескалації та відверто надуманий привід, за відсутності видимих соціальних мотивів. Тож що спільного, а в чому різниця між цими ситуаціями. Наскільки ефективна діяльність української влади в спробах розв’язати нинішній конфлікт. Чи може Крим перетворитися на, так званий, заморожений конфлікт так, як свого часу перетворилося Придністров’я. Про це – розмова з експертами в студіях Українського радіо та Радіо Молдова.

У Кишиневі:

Аркадій Барберошиє, директор Інституту публічних політик, політолог

Ніколай Киртоаке, голова партії "Народна сила", політолог

У  Києві:

Олексій Коломієць, президент Центру Європейських та трансатлантичних академій

Володимир Нагірний – експерт, кандидат політичних наук

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект