Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Варна "Тактика європейської інтеграції"

28-03-2014 17:10

Спільний проект Українського та Болгарського радіо

Ведучі - Євгенія Калайда (Київ) та Валерій Веліков (Варна)

Попри неабиякі проблеми на Сході, Україна і далі крокує на Захід. Що означатиме нещодавно підписана політична частина угоди про Асоціацію з ЄС? Чи може Україні стати в пригоді євроінтеграційний досвід Болгарії? Чи не змінилось ставлення болгар та українців до ЄС у зв’язку з нинішньої кризою? Наскільки здатне скоротити шлях до Євросоюзу членство в Північно-Атлантичному Альянсі? Про це та інше – говорили з гостями студій в Києві та Варні.

У Києві:

Олександр Палій — політолог
Володимир Нагірний — політолог

У Варні:

Ніколай Васілєв – експерт, колишній віце-прем'єр Болгарії
Веселіна Димітрова – доцент Університету економіки (Варна)

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект