Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Кишинів "Російська воєнна агресія та загроза сепаратистських сценаріїв"

04-04-2014 17:10

Спільний проект Українського радіо та Radio Moldova

Ведучі: Євгенія Калайда (Київ) та Васіле Міжа (Кишинів)

Перспективи перетворення Криму на зону "замороженого конфлікту" не виправдались. У своїх агресивних планах Росія вдалася до анексії. Тепер, з огляду на наявну відкриту інформацію, існує висока ймовірність того, що долю Криму може повторити Придністров’я. Також залишається ризик, що війська, які дислокуються на цій невизнаній території, можуть увійти до континентальної України. Чи існує загроза цілісності Молдови за кримським сценарієм? Звідки має очікувати на небезпеку Україна? Хто може стати союзником для обох держав у попередженні сепаратистських планів? Про це та інше говоритимуть експерти.

У Кишиневі: Аркадій Барберошиє, директор Інституту публічних політик, політолог

Ніколай Киртоаке, голова партії "Народна сила", політолог

У Києві: Віктор Небоженко, директор соціологічної служби "Український барометр"

Олексій Гарань, професор кафедри політології Києво-Могилянської Академії

Прослухати:

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект