Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Україна - Ліберія "Україна на миротворчій арені"

10-10-2014 17:10

Слухачі Українського радіо з перших вуст почують про те, чи вважають наші миротворці за необхідне згорнути місію в Ліберії та долучитися до АТО? Чи може ООН виставити Україні санкції в разі, якщо буде прийнято таке рішення? Як впливає на перебіг миротворчої місії 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України спалах лихоманки Ебола у Ліберії? Про це та інше – розмова з гостями студій в Україні та Ліберії.

Гості:

У Ліберії
Олег Поліщук
, підполковник, заступник командира загону з виховної роботи

Сергій Фурдик,  підполковник, помічник командира загону зі зв’язків зі ЗМІ

У Києві
Рафік Камалов
, полковник медслужби, заслужений лікар України, військовий експерт

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект