Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Тбілісі "Технології інформаційних війн"

07-11-2014 17:10

Спільний проект Українського Радіо та Громадського радіо Грузії

Ведучі: Євгенія Калайда (Київ) та Давид Пайчадзе (Тбілісі).

Україна та Грузія, особливо в періоди війн з Росією, зіткнулися з безпрецедентними атаками в інформаційному полі. І, на жаль, далеко не завжди їм вдавалося адекватно протистояти. Тож, чи є можливості перемогти в такій війні? Як слід вибудовувати інформаційну політику держави, щоб створити в громадян імунітет від різноманітних «провокацій» у цій галузі? Чи варто нашим країнам переходити від інформаційного захисту до нападу? Про це  говорили гості студій Києва та Тбілісі:

У Києві:

Олександр Палій – політолог, політичний консультант
Денис Богуш - політтехнолог, спеціаліст з антикризових кампаній

У Тбілісі:

Корнелій Какачія – політолог, професор Тбіліського державного університету
Іраклій Маргвелашвілі – політичний оглядач

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект