Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Вільнюс "Основи енергетичної безпеки"

28-11-2014 17:10

Спільний проект Українського та Литовського радіо

Ведучі: Євгенія Калайда (Київ) та Ірина Андріанова

Наприкінці жовтня у порту Клайпеда в Литві пришвартувалось судно з символічною назвою «Індепенденс» – Незалежність. Його вантаж – скраплений газ, поставки якого мають розбити монополію «Газпрому». Україна також великою мірою залежить від милості російського монополіста, та від справжньої енергонезалежності ще далека. Чи придатний литовський досвід прощання з Газпромом для України? Яким має бути комплексний підхід до енергоефективності? Яка ціна відмови від газової голки? Про це та інше говорили гості студій Києва та Вільнюса.

Гості

У Києві:

Богдан Соколовський – експерт з питань енергетики, екс-уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки
Юрій Корольчук – член Спостережної ради Інституту енергетичних стратегій

У Вільнюсі:

Юоозас Аугутіс - директор Центру енергетичної безпеки, професор
Вітаутас Бруверіс – оглядач газети «Лієтувос Рітас»

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект