Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Рига "Латвійське прискорення"

22-01-2015 17:10

Спільний проект Українскього та Латвійського радіо

ЛАТВІЙСЬКЕ ПРИСКОРЕННЯ

З 1 січня 2015 Латвія перебрала на себе головування в Європейському Союзі. Україна, підписавши Угоду про Асоціацію з Євросоюзом чітко задекларувала зовнішній вектор свого розвитку. Як може відбитись нинішня напружена ситуація на Донбасі на швидкість інтеграційних процесів.
Чи можна вважати, що головування дружньої Латвії дасть прискорення подальшому зближенню України та ЄС, які першочергові задачі ставить перед собою Латвія, особливо на українському напрямі, як Україна може скористатись із сприятливої зовнішньо-політичної коньюктори – про це ми говорили з нашими гостями в Києві та Ризі.

У Ризі:

Віктор Марковз – радник міністра закордонних справ
Карліс Даукшт - політолог

У Києві:

Борис Тарасюк - екс-міністр закордонних справ, депутат ВР
Олександр Сушко - політолог-міжнародник 

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект