Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Варна "Радіодосвід: погляд у майбутнє"

30-01-2015 17:10

Спільний проект Українського та Болгарського радіо

80 років від створення днями відзначило Болгарське радіо. Українське радіо навіть дещо старше, нам у листопаді виповнилося дев’яносто. Цікаво, що вже давно немає держав, у яких з’явилися обидві радіостанції, а самі вони успішно працюють. Чим живуть сьогодні найстарші радіокомпанії України та Болгарії? Наскільки встигають за розвитком конкурентів, зокрема, і з числа інших мас-медіа? Чим обумовлений перехід державних радіокомпаній на суспільний формат? Про це говорили з гостями студій Українського радіо та Радіо Варна.

У Варні:

Віолетта Тончева - журналіст, PR-менеджер варненського театру опери

Дарина Докова - головний продюсер регіонального телевізійного центру

У Києві:

Анатолій Табаченко - перший заступник Генерального директора Національної радіокомпанії України

Галина Бабій - музикознавець, ведуча музичних програм і спецпроектів Українського радіо

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект