Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ - Кишинів "Війна та миротворці"

27-02-2015 17:10

Спільний проект Українського радіо та Radio Moldova

Ведучі: Євгенія Калайда (Київ) та Васіле Міжа (Кишинів)

Те, що Україна переживає останній рік, Молдова пройшла понад два десятиліття тому. Для цієї країни загострення в Придністров’ї переросло у війну, втрати, анексію території, а згодом – введення миротворчого контингенту і замороження конфлікту на довгі роки. Варіантів його розв’язання не видно і досі. Аналогія з війною на Сході України видається ще більш доречною після того, як РНБО за ініціативою Президента Порошенка, почало розглядати можливість введення "блакитних шоломів" на Донбас. Які шляхи розв’язання конфліктів у Придністров’ї та на Донбасі? Чи зарадять Україні миротворці і в якому форматі може бути ця місія? Яких помилок, що колись припустилися в Молдові, варто уникнути в Україні? Про це – в розмові наших гостей:

У Кишиневі:

Павел Постика - директор програми моніторингу демократичних процесів Асоціації Promo-LEX

Віталій Гамурарь - декан факультету права Міжнародного Вільного Університету, доктор права

У Києві:

Володимир Нагірний - експерт Бюро аналітики Тектум, кандидат політичних наук

Віталій Кулик - директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект