Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Тбілісі "Реформи на тлі війни"

13-03-2015 17:10

Спільний проект Українського Радіо та Громадського радіо Грузії

Ведучі: Євгенія Калайда (Київ) та Давид Пайчадзе (Тбілісі)

Грузію найчастіше згадують як приклад цілеспрямованих та ефективних реформ на пост-радянському просторі. В Україні, втім, ще й досі сперечаються про найвдаліші моделі реформування, переконуючи в тому, що "калькування" - непродуктивне. Хоча важко заперечувати – стартові умови в Грузії та Україні мають спільні риси: війна, гостра потреба в перетвореннях і неабиякий запит суспільства. Чи підійде Україні досвід Грузії без поправок на місцеві особливості? Наскільки грузинське суспільство було готовим до реформ і чи готові українці зараз відмовитися від багато чого, щоб надалі отримати більше? Про це та інше ми й поговорили з нашими гостями.

У Тбілісі:

Леван Цуцкірідзе – експерт  з міжнародних відносин

У Києві:

Павло Жовніренко – голова правління Центру стратегічних досліджень;

Олександр Солонтай – експерт Інституту політичної освіти

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект