Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ-Таллінн "Зброя для України"

17-04-2015 17:10

Спільний проект Українського радіо та Естонської громадської телерадіомовної корпорації

Для українського війська з-за кордону надходять кошти, ліки, одяг, харчі, бронежилети і навіть машини швидкої. І за це українці, звісно, безмежно вдячні. Однак, є питання, котре вже майже рік, як зависло в повітрі, - це питання постачання озброєнь. Цю тему обговорюють жваво, але далі справа поки що не йде. У чому причина зволікань Заходу? Якої зброї Україна потребує найбільше і чи може впоратися самотужки? Про це та інше говорили з нашими гостями.

У Таллінні:

Антс Ляянеотс – депутат парламенту, генерал Збройних Сил Естонії
Калев Сойческу  - співробітник Міжнародного центру стратегічних досліджень  

У Києві:

Антон Геращенко – народний депутат, радник міністра внутрішніх справ

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект