Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Радіоміст Київ - Кишинів "Місцеві вибори як тест на європейськість"

24-07-2015 17:10

Спільний проект Українського радіо та Radio Moldova

Ведучі: Євгенія Калайда (Київ) та Едуард Мачяк (Кишинів)

Молдова щойно обирала місцеві органи влади, Україна тільки готується це робити восени. За звичайних обставин – це була б подія внутрішньодержавна, локальна, просто один з багатьох елементів демократії. Але корективи в таке сприйняття внесли бурхливі події – курс на євроінтеграцію двох країн, і це – всупереч волі Москви, що не бажає відмовитися від ролі "старшого брата", війна в Україні, заморожений конфлікт у Молдові, економічна криза. Тож за таких умов місцеві вибори стають справжнім іспитом. Чи пройшла його Молдова і чи готова до нього Україна? Відповіді на це – в дискусії гостей двох студій.

У Києві:

Сергій Таран, політолог
Євген Магда, політичний експерт
Володимир Ар’єв, народний депутат України

У Кишиневі:

Віталій Гамурарь, доктор міжнародного права
Роман Міхеєш, політичний аналітик

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект