Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Будувати мости значно цікавіше, аніж стіни. Адже в людей, де б вони не мешкали, значно більше спільного, аніж можна собі уявити. Особливо у сусідів, хоча в наш глобалізований час сусідами України можна вважати будь-яку країну світу. А спільні проблеми, як відомо, призводять до пошуку спільних шляхів вирішення. Або, принаймні, дають поштовх для роздумів.

Національна радіокомпанія України, запропонувавши нашим партнерам по Європейській мовній спілці концепцію проведення радіо-діалогів з різних питань, сподівалась на позитивний відгук. Наші сподівання виправдались.
 
Минулого року у спільних з нашими партнерами ефірах ми обговорювали найрізноманітніші проблеми – від того, як відіб'ється європейська фінансова скрута на долі українських заробітчан у Португалії до пошуків шляхів "утилізації" Чорнобильської зони з білорусами. З естонцями ми вели діалог про європейські перспективи України, з болгарами – про екологічні проблеми нашого спільного Чорного моря.
 
На жаль, реальність вносить певні  корективи до наших планів. Анексія Криму, російські найманці на Донбасі - такого годі було передбачити, коли ми починали наш проект. Отже, напружена ситуація на Сході накладає глибокий відбиток на те. про що ми говоримо з нашими партнерами. Зате тепер ми щиро та впевнено маємо визнати: в України значно більше друзів, аніж ворогів.

04-04-2014 17:10 Радіоміст Київ-Кишинів "Російська воєнна агресія та загроза сепаратистських сценаріїв" Спільний проект Українського радіо та Radio Moldova 28-03-2014 17:10 Радіоміст Київ-Варна "Тактика європейської інтеграції" Спільний проект Українського та Болгарського радіо 07-03-2014 17:10 Радіоміст Київ-Кишинів "Перспективи перетворення Криму на заморожений конфлікт" Спільний проект Українського радіо та Radio Moldova 15-02-2014 15:10 Радіоміст Київ-Кишинів "Афганський синдром: 25 років потому" Спільний проект Українського радіо та Radio Moldova 31-01-2014 17:10 Радіоміст Київ-Москва "Чи повинна держава керувати Інтернетом" Спільний проект Українського радіо та Радіо Росії 03-01-2014 17:15 Радіоміст Київ – борт фрегата "Гетьман Сагайдачний" 20-12-2013 17:10 Радіоміст Київ-Рига "Хто, що і скільки читає в Латвії та Україні" Спільний проект Українскього та Латвійського радіо 06-12-2013 17:10 Радіоміст Київ-Мінськ "Як має держава захищати вітчизняного товаровиробника" Спільний проект Українського та Білоруського радіо 30-11-2013 16:10 Радіоміст Київ-Таллінн "Міський транспорт: європейский досвід" Спільний проект Українського радіо та Естонської громадської телерадіомовної корпорації 08-11-2013 17:10 Радіоміст Київ-Вільнюс "Саміт Східного партнерства – оцінка перспектив" Спільний проект Українського та Литовського радіо
| 1 2 3 4 5 6 |

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект