Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Радіомости

Будувати мости значно цікавіше, аніж стіни. Адже в людей, де б вони не мешкали, значно більше спільного, аніж можна собі уявити. Особливо у сусідів, хоча в наш глобалізований час сусідами України можна вважати будь-яку країну світу. А спільні проблеми, як відомо, призводять до пошуку спільних шляхів вирішення. Або, принаймні, дають поштовх для роздумів.

Національна радіокомпанія України, запропонувавши нашим партнерам по Європейській мовній спілці концепцію проведення радіо-діалогів з різних питань, сподівалась на позитивний відгук. Наші сподівання виправдались.
 
Минулого року у спільних з нашими партнерами ефірах ми обговорювали найрізноманітніші проблеми – від того, як відіб'ється європейська фінансова скрута на долі українських заробітчан у Португалії до пошуків шляхів "утилізації" Чорнобильської зони з білорусами. З естонцями ми вели діалог про європейські перспективи України, з болгарами – про екологічні проблеми нашого спільного Чорного моря.
 
На жаль, реальність вносить певні  корективи до наших планів. Анексія Криму, російські найманці на Донбасі - такого годі було передбачити, коли ми починали наш проект. Отже, напружена ситуація на Сході накладає глибокий відбиток на те. про що ми говоримо з нашими партнерами. Зате тепер ми щиро та впевнено маємо визнати: в України значно більше друзів, аніж ворогів.

20-03-2013 17:10 Радіоміст Київ-Мадрид “Проблеми сепаратизму: європейський досвід” Спільний проект Українського Радіо та PRISA radio 01-03-2013 17:10 Радіоміст Київ-Варна "Екологія Чорного моря – співпраця" Спільний проект Українського та Болгарського радіо 14-02-2013 17:10 Радіоміст Київ-Тбілісі "Фольклор: традиції та сучасність" Спільний проект Українського Радіо та Громадського радіо Грузії 01-02-2013 17:10 Радіоміст Київ-Мінськ "Проблеми національної фармакології та здоров’я населення" Спільний проект Українського та Білоруського радіо 25-01-2013 17:10 Радіоміст Київ - Москва "Кіноперспектива" Спільний проект Українського Радіо та Радіо Росії 07-12-2012 17:10 Радіоміст Киів-Таллінн "Федералізація Європи та перспективи розширення: український вимір" Спільний проект Українського радіо та Естонської громадської телерадіомовної корпорації 28-11-2012 17:10 Радіоміст Київ-Варна "Екологія Чорного моря – людський фактор" Спільний проект Українського та Болгарського радіо 01-11-2012 17:10 Радіомост Київ-Мінськ “Митний чи Європейський Союз: оптимальна стратегія для України” Спільний проект Українського та Білоруського радіо 02-10-2012 17:10 Радіоміст Київ-Москва “Алкоголізм: соціальне явище чи політична проблема?” Спільний проект Українського Радіо та Радіо Росії 27-09-2012 17:10 Радіоміст Київ-Кембридж "Війни пам'яті: чи можливе примирення?" Спільний проект Національного радіо та радіостанції Кембриджського університету
| 1 2 3 4 5 6 |

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект