Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 1. Росія.

        Ганна Гречишкіна подолала перші 4 тисячі кілометрів своєї навколосвітньої подорожі. Позаду Смоленськ, Москва, Казань та ще багато міст. Де вже побувала українська мандрівниця? З ким зустрічалася? Про якість автошляхів і те, які небезпеки чатують на одиноку мотоциклістку на російських дорогах. Про все це – на першій сторінці аудіо-блогу Ганни на сайті Українського радіо.
 
P.S. Уже після виходу на зв’язок з Українським радіо стало відомо, що у Волгоградській області з Ганною трапилася доволі неприємна пригода. Розповідь про це очікуємо на другій сторінці аудіо-блогу, що вийде незабаром.
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект