Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 4. Росія.

Поки Київ потерпає від осінніх злив, на сході Росії вже подекуди зривається сніг. Через примхи погоди Ганна Гречишкіна підхопила застуду. Утім це не зупинило мандрівницю – вона не втрачає оптимізму і далі рухається на своєму вірному мотоциклі до російських кордонів. На привалі в столиці Бурятії – Улан-Уде – дівчина розповіла про свої пригоди останнього часу. Про відвідини Іркутська, про те, як заряджалася енергією на таємничому і прекрасному озері Байкал, про те, якими засобами долала хворобу і коли планує дістатися Владивостока – слухайте на четвертій сторінці аудіо-блогу Ганни Гречишкіної на сайті Українського радіо.
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект