Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 5. Росія.

Пройдено 15 тисяч кілометрів з навколосвітньої мотоподорожі. Ганна Гречишкіна прибула у Владивосток. Тут вона зробить тривалішу, ніж зазвичай, зупинку, адже відпочинку та профілактики потребує і «залізний кінь» і сама мандрівниця. Тим паче, що останній перед столицею Далекого Сходу відрізок був непростим – безлюдну місцину дівчина воліла перетнути якнайшвидше, тож рухалася і вдень і вночі. Уже у Владивостоку Ганна зустріла свій День народження. Українське радіо приєднується до привітань. А про те, як це їхати нічною дорогою, де немає машин і вогнів, як важливо не пропустити заправку, якими будуть святкування і куди в мотоциклі сховати сувеніри – слухайте на п’ятій сторінці аудіо-блогу Ганни Гречишкіної на сайті Українського радіо.
 
Прослухати: 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект