Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 6. Таїланд.

Ганна Гречишкіна нині перебуває у вимушеному простої. Спершу  понад 2 тижні довелося чекати у Владивостоку на оформлення всіх митних документів, потім вона сама, без мотоцикла перебралася в Таїланд, а тепер очікує, поки морем прибуде її «залізний кінь». Утім мандрівниця, схоже, не нудьгує. В Бангкоку вона гостює в домі принцеси Мом Луанг Раджадарасрі Джаянкури. А для знайомства з країною нині використовує інший, не мото-транспорт. Про те, коли нарешті вдасться вирушити в путь на своєму мотоциклі, чому з іноземцями часом цікавіше спілкуватися, ніж зі співвітчизниками і куди далі проляже її маршрут – слухайте шосту сторінку аудіо-блогу Ганни Гречишкіної на сайті Українського радіо.

Прослухати

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект