Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 7. Малайзія.

Українська мандрівниця Ганна Гречишкіна напередодні Нового року приїхала в Малайзію. Подорож азійськими країнами виявилася насиченою на цікаві зустрічі і спілкування. Чималу частину поїздки займають і добрі справи – робота в соціальних місіях, допомога літнім людям, розмови з дітьми з не надто благополучних родин. Нині Ганна готується до переїзду в наступний пункт навколосвітки – Австралію. А от Новий рік гучно відзначати не збирається – по-перше, дається взнаки втома, по-друге, - в Малайзії це просто не прийнято. Тож буде бій годинника, сік і здійснення найбільшого на цей час бажання – відіспатися. Попри все, Ганна Гречишкіна вітає всіх своїх друзів в Україні і світі та, звісно ж, слухачів Українського радіо зі святами і бажає всього найкращого!
Про останні події на довгому шляху мандрівниці слухайте сьомусторінку аудіо-блогу Ганни Гречишкіної на сайті Українського радіо.

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект