Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 8. Сінгапур – Австралія.

Українська мандрівниця Ганна Гречишкіна – знову на зв’язку з Українським радіо. Подорож з Азії до Австралії виявилася трохи довшою, ніж планувалося. На заваді стали певні проблеми з документами на перевезення вірного байка. Однак, Аня не гаяла часу. Як завжди, проводила багато зустрічей – з однодумцями-байкерами та земляками-українцями. А ще – справила собі новий сайт та замислила новий проект. Про що «Один мільйон мрій» та про всі перипетії переїзду з одного континенту на інший –т слухайте восьму сторінку аудіо-блогу Ганни Гречишкіної на сайті Українського радіо. І вже невдовзі – перші враження Ані від Австралії.

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект