Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 9. Австралія.

Ганна Гречишкіна понад 3 тижні в Австралії, але, зізнається, все ще не може повірити, що це не сон. Наша мандрівниця активно знайомиться з флорою і фауною зеленого континенту і, звісно, фіксує все на фото. З незвичним для українців лівостороннім рухом проблем не виникає. Більше того, Ганна стверджує, що вже і не знає, як зручніше.
А ще виявилося, що Австралія може викликати ностальгію за батьківщиною. Тут досить велика українська громада, з якою Ганна встигла потоваришувати. Зрозуміло, що під час розмов не можна було оминути і обговорення останніх подій в Україні. Виявилося, що дехто з австралійських українців навіть брав участь у протестах на Майдані. Подробиці слухайте у дев’ятій сторінці аудіо-блогу Ганни Гречишкіної на сайті Українського радіо.

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект