Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 10. США.

Минув уже рік відтоді, як українка Ганна Гречишкіна вирушила в навколосвітню подорож на своєму мотоциклі. Від початку, 27 липня 2013-го в Києві вона встигла подолати 50 тисяч кілометрів, побувати на трьох континентах і познайомитися з безліччю цікавих людей. Саме в річницю старту Аня прибула до Сан-Франциско. Десята сторінка аудіо-блогу Ганни Гречишкіної на сайті Українського радіо – це своєрідне підбивання підсумків першої частини мандрівки, розповідь про страхи і здобутки, а також плани на другу половину дороги.

Прослухати:

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект