Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Щоденник Ганни Гречишкіної. Сторінка 11. США.

Чи знаєте ви, що і в розмаїтті мрій можна відстежити тенденції? Мандрівниця Ганна Гречишкіна з’ясувала – нині не лише в Україні, але й у всьому світі люди якнайбільше бажають миру. Ще один проект відважної байкерки – «Один мільйон мрій», який збере світлини про мрії з усіх куточків світу – набирає обертів. Фото вже активно надходять, і Ганна навіть шукає помічників, бо зрозуміла – сама не впорається. Тим часом, українка долає знамените американське «Шосе 66» – «Route 66». Попереду ще багато цікавого, зокрема, і довгоочікувана зустріч з друзями і рідними з України, котрі спеціально прилетять до Нью-Йорка. Докладніше про новий етап подорожі, плани і здобутки – Одинадцята сторінка аудіо-блогу Ганни Гречишкіної на сайті Українського радіо.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект