Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Послуги

Послуги

Витяг з Закону України "Про телебачення i радiомовлення"

Стаття 1. Визначення термiнiв
спонсорство - участь фiзичної чи юридичної особи у прямому або опосередкованому фiнансуваннi програм з метою реклами свого iменi, фiрмового найменування чи своєї торгової марки або іміджу цієї особи.

Стаття 54. Участь спонсорів у створенні телерадіопередач 
Юридичні та фізичні особи, які не є телерадіоорганізаціями або виробниками, можуть брати участь у прямому чи опосередкованому фінансуванні виробництва телерадіопрограм та передач або їх змістовних частин. Відомості про спонсора (назва або ім"я, торгова чи фірмова марка, емблема) у телерадіопередачах, які фінансуються cпонсором, мають бути чітко і точно означені титрами чи дикторським текстом на їх початку та наприкінці. Реквізити спонсора (адреса, телефон, розрахунковий рахунок тощо), а також споживчі якості товару чи послуги не зазначаються. Забороняється спонсорування новин, телерадіопрограм та передач, які висвітлюють політичні події чи проблеми. Спонсори не мають права впливати на час і зміст телерадіопрограм та передач або їх частини,  а також втручатися у професійну діяльність телерадіоорганізацій та їх працівників.

Тарифи на послуги Українського радіо  

 

#

Вид послуг

Одиниця вимiру

Розрахункова цiна (в грн. без ПДВ)

1 Надання великої концертної студiї для проведення телепередач та запису

1 змiна

980-2400

2 Надання багатоканальної студiї для звукозапису

1 змiна

860-1570

3 Надання апаратних монтажу фонограм

1 змiна

200

4 Цифровий монтаж фонограм

1 година

200

5 Надання апаратних для пiдготовки радiопрограм

1 змiна

200

6 Надання пересувної звукової станцiї ЕВМ -155 "Авiа"

1 змiна

13006

7

Надання пересувної звукової студiї "ШКОДА

1 змiна

15607

8 Надання системи радiомiкрофонiв
1 мiкрофон

1 змiна

1900
500

9 iншi послуги*    


 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект