Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Великий дитячий хор НРКУ

Великий дитячий хор Національної радіокомпанії України

   Великий дитячий хор Національної радіокомпанії України заснований 1980 року. Він складається з двох вікових груп: молодшої – віком від 6 до 10 років та старшої - від 11 до 16 років. Специфіка хору - записи до "золотого" фонду Українського радіо. За роки свого існування колектив поновив фонотеку радіозаписами творів сучасних українських  композиторів: Л. Дичко, Б. Фільц, Ж. Колодуб, В. Степурка, В. Шаповаленка, Ю. Алжнєва, В. Птушкіна, І. Щербакова, І. Кириліної. А також українських народних пісень в обробці М. Леонтовича, К. Стеценка, М. Лисенка. Широко представлена і зарубіжна класика - Й. С. Бах, Г. Ф. Гендель, Д. Перголезі, С. Рахманінов, Деліб, Д. Мур, Раттер, Моцарт, Сен-Санс, Форета інші. Окрема сторінка у творчій біографії колективу - записи з провідними співаками України Д. Гнатюком, А. Мокренком, С. Ротару, О. Гаркавим, В. Бокочем, А. Кудлай, В. Турцем.
     Великий дитячий хор завжди бажаний гість у найкращих концертних залах Києва: Національній філармонії, національному палаці "Україна", Національній опері. Він постійно бере участь в авторських концертах українських композиторів, акціях "Людина року", "Золота фортуна", щорічних новорічних виставах та інших культурних мистецьких заходах столиці України.
    Хор Українського радіо є лауреатом міжнародного конкурсу-фестивалю "Артеківські зорі", постійним учасником київського клубу хормейстерів "Тоніка", багаторазово брав участь у хорових конкурсах Європейської телерадіомовної спілки. Останнім часом до гастрольної карти Великого дитячого хору долучились багато міст України, Росії, Югославії, Франції. З колективом працюють диригенти: Г. Трофімова, О. Барановська, концертмейстери І. Махріна, Г. Куліковська, Н. Михайленко, старший адміністратор І. Нікітіна.
    Незмінний керівник і головний диригент хору від дня його заснування - заслужена артистка України Тетяна Копилова.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект