Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Міжнародний конкурс радіопрограм IRIB

Міжнародний конкурс радіопрограм організації радіо- і телебачення Ісламської Республіки Іран

НРКУ є постійним учасником міжнародного конкурсу радіопрограм (www.radiofestival.ir) у межах національного радіофестивалю, який проводить Організація радіо- і телебачення Ісламської Республіки Іран.  Тематика радіопрограм, які беруть участь у цьому конкурсі, кожного року змінюється.
У 2004 р. програма Галини Рознюк "Повернення у майбутнє", яка розповідає про історію відкриття для світу раніше невідомого композитора Сергія Борткевича, була визнана однією з найкращих програм конкурсу.
У 2006 р. програма Василя Бирзула "Притчі зраненої землі", присвячена 20 роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, здобула спеціальну відзнаку конкурсу.
2007 року НРКУ підготувала для конкурсу дві програми: "Симфонія весни", автор Катерина Мотрич і " Жінка сіяла золотий камінь", автор Галина Бабій.
2008 року Українське Радіо успішно представило програму-репортаж Аліни Акуленко "Казкові гостини" з чарівного будинку - улюбленця українських дітей Святого Миколая у Карпатах, яка знайомить з традиціями святкування Дня Миколая в Україні.
2010 року передача, авторами якої були співробітники НРКУ Марина Гольцева та Ольга Іванова, а також харківський радіожурналіст Володимир Носков, "Світло для друга"  одержала першу й другу премію (за ідею, сценарій і  творче втілення) в номінації  "Документалістика".

У 2012 р. для участі у конкурсі  НРКУ надіслало програму Ольги Іванової та Володимира Носкова "Відлуння обірваних струн. Стежки українського кобзарства", яка успішно пройшла у фінал фестивалю і отримала першу премію у категорії "Документалістика".

2014 року на конкурс було подано дві програми англійської редакції ТО ВСРУ: "Ініціативи", присвячену вшануванню памяті жертв Голодомору (автор Микитенко Т.О.) та "Визначні українці", що розповідає про героя української визвольної війни 1648-1654 років Івана Богуна (автор Жежера І.В.).

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект