Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Кончертіно Прага

Кончертіно Прага

Протягом багатьох років НРКУ бере участь у міжнародному радіоконкурсі молодих виконавців Кончертіно Прага, що проводиться щороку в столиці Чехії під егідою ЄМС. Молоді музиканти, яким ще не виповнилося 19 років, змагаються у виконанні класичних творів у різних категоріях. Міжнародне журі визначає по 2 переможці у кожній категорії, а музикант, який отримав найкращий результат (абсолютний переможець), отримує приз Гелени Караскової.
Cеред учасників, що представляли Українське радіо на конкурсі, почесні відзнаки конкурсу отримали:
2003 р. - молода українська піаністка Анна Федорова
2010 р. - квартет молодих музикантів (М. Зайкін, І. Олійник, Є. Швецова, А. Гуменюк)
2012р. - дует у складі Д. Мухаметової (скрипка) та І.Черкашиної (фортепіано)
 
Інформацію про конкурс, умови участі та категорії ви можете знайти на офіційному сайті http://www.rozhlas.cz/concertino_english/portal
 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект