Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Приз Європа

Prix Europa
Приз Європа

Щороку Приз Європа відзначає зразки теле-, радіо- та Інтернетпродукції з метою їх поширення та використання по всій Європі. Конкурс засновано у 1987 р. Радою Європи  та Європейською культурною фундацією. Призом конкурсу нагороджуються програми, створені в Європі європейськими продюсерами. Програми повинні мати безумовні риси своєї культури, бути зрозумілими та цікавими людям інших культур.

У 2007 році НРКУ надсилала на конкурс художню програму під назвою «Хрематофобія»– переможця Першого Всеукраїнського конкурсу радіодрами  (автор – Н.Коломієць, режисер – Н.Сумська, виконавчий продюсер – С.Короненко). Програма, хоч і не здобула головну нагороду, проте отримала позитивний відгук з боку журі.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект