Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Хай люди співають

Хай люди співають

Міжнародний конкурс аматорських хорових колективів проводиться кожні 2 роки під егідою Європейської мовної спілки (ЄМС). Конкурс було започатковано у 1966 р., а починаючи з 1982 р., його фінал традиційно проводиться у Кельні.
Конкурсанти виступають в одній із запропонованих категорій: 1) дитячий та молодіжний хор, 2) дорослий хор, 3) хор, що спеціалізується виключно на одному жанрі музики. Мета конкурсу – популяризувати хорову музику у виконанні аматорських колективів.

В різні роки НРКУ представляла такі колективи: Великий дитячий хор НРКУ (керівник Т. Копилова); хор Viva La Musica ( благодійний фонд "Баварський Дім, Одеса"); дитячий зразковий хор "Сяйво" Ніжинської музичної школи (керівник С. Голуб); хор ім.О. Кошиця Богуславського гуманітарного коледжу ім. І. Нечуя-Левицького (керівник О. Юзефович); хор православної церкви "О Чудесе" (керівник О. Маєва); молодіжний хор "Світич" Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя (керівники Л. Шумська, Л. Костенко).

Найбільшим досягненям НРКУ стало здобуття третього місця жіночим хором Київського державного вищого музичного училища ім. Р .Глієра під диригуванням Галини Горбатенко у 2005 році.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект