Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Міжнародний Гран-Прі для Радіопрограм

Міжнародний Гран-Прі для Радіопрограм

Один серед багатьох мовних проектів, у яких НРКУ бере участь - міжнародний Гран-прі для Радіопрограм. Це щорічний конкурс, мета якого поширення радіо мистецтва і тих переваг, які воно дає у спілкування між людьми, народами, культурами. Конкурс організовує Міжнародний університет радіо та телебачення (URTI) www.urti.org.

Головний приз конкурсу присуджується за найкращу культурологічну програму, що відзначається високою якістю, оригінальністю ідей, універсальністю мови і висвітленням теми в характерному для радіо стилі. В такий спосіб URTI підтверджує думку про те, що завдяки силі художнього слова, гнучкості у створенні програм і простоті техніки трансляцій, радіо є незамінним і потужним засобом задоволення потреб культурного та освітнього спілкування.

Програми НРКУ, представлені на конкурсі:
2005 р. – "Жінка сіяла золотий камінь", автор Галина Бабій;
2006 р. – "Діти вулиці", автор Аліна Акуленко  та "Кольоровий світ", автор Олександра Танаскова.
2007 р. – "Фокус", автор Тетяна Гарбуль.
2010р. –  "Поступ", автор Андрій Климчук
.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект