Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Свєтозар Страчіна Гран-Прі

Свєтозар Страчіна Гран-Прі

Міжнародний конкурс записів народної музики Свєтозар Страчіна Гран-Прі, заснований у 2003 році, проводиться кожні два роки. Для конкурсу організації-члени ЄМС представляють найкращі зразки автентичної та авторської народної музики. Мета конкурсу - стимулювати створення записів народної музики та сприяти міжнародному обміну у сфері фольклору.

Національна радіокомпанія України є одним із найуспішніших учасників конкурсу . За 6 разів його проведення НРКУ, в особі постійного представника Т. Колотиленко, двічі отримала гран-прі конкурсу та одну спеціальну відзнаку:

2003 - автентична народна пісня „Ой, у неділю рано” у виконані колективу з с. Крячківка Полтавської обл.

2007 - народна пісня "Ой, у лузі калина стояла" у виконанні ансамблю "Кралиця". Пісню можна прослухати онлайн. 

У 2015 році журналіст УР-1 Галина Бабій планує надіслати  два записи для участі у конкурсі.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект