Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

Парламент опікуватиметься децентралізацією у вересні

31-07-2015 18:51

Законопроект "Про внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади" буде винесений на голосування до Парламенту вже на початку вересня.

Про такі очікування написав на своїй сторінці у "Facebook" керівник Парламенту Володимир Гройсман. Напередодні ввечері Конституційний Суд схвалив проект змін до Основного закону щодо децентралізації.

16 липня Президент Петро Порошенко заявив, що повноваження при децентралізації передаються не на рівень областей чи якихось "республік", а громадам. Президент наголошував на важливості проекту змін до Конституції в частині децентралізації.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект