Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

Крим має повернутися в Україну

31-07-2015 19:27

Правозахисники Кримської польової місії, які вже понад рік моніторять ситуацію на півострові, переконані, що єдиною гарантією дотримання прав людини у Криму буде звільнення від окупації півострова і відновлення там суверенітету України.

За їхніми висновками, окупаційна влада продовжує порушувати права кримських татар, проукраїнських активістів, обмежує свободу слова.

Кількість кримінальних справ і те, як їх кваліфікують російські слідчі органи, перетворилися на загрозливе явище для всіх, хто проживає на території Криму, звітують координатори місії.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект