Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

50 відсотків ЖКГ в Україні не готові до зими

31-07-2015 20:03

Прем'єр Арсеній Яценюк скликає на 3 серпня Антикризовий енергетичний штаб.

Сьогодні у Харкові під час розширеної наради за участю міністрів, голів східних та південних обласних адміністрацій Голова Уряду заявив про катастрофічну ситуацію в енергетичному секторі.

Профільне міністерство та відповідні державні компанії не готові до забезпечення теплом і електроенергією країни, зазначив Прем'єр. Арсеній Яценюк також вказав на недостатність рівня підготовки системи житлово-комунального господарства до зимового періоду. За його словами, 50 відсотків ЖКГ не готові до зими.

Тим часом, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості повідомляють, що підготовка до опалювального сезону триває у посиленому режимі.

Враховуючи помилки минулої зими, не сподіваючись на теплу зиму, українські енергетики наразі намагаються використати кожен день аби цієї зими українці не відчули перебоїв ані з теплом, ані з електрикою, ані з газом.

Усе ж, заявляють у профільних відомствах, проблем накопичилося чимало. І не лише за минулий рік.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект