Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

Харків матиме нову поліцію вже 19 вересня

31-07-2015 20:06

Голова Уряду Арсеній Яценюк повідомив, що у Харкові нова поліція вийде на патрулювання вже 19 вересня.

Він нагадав, що створення нової патрульної поліції - це перший крок у реформуванні правоохоронної системи. Прем'єр наголосив, що у створенні нової поліції Україні допомагають Канада і США, однак головні затрати припадають на український бюджет.

Прем'єр зустрівся з майбутніми поліцейськими патрульної служби обласного центру. Як уже повідомлялося, 800 осіб нині проходять курси підготовки на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект