Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

Новій патрульній службі - місяць

31-07-2015 20:25

Майже місяць працює у столиці нова патрульна служба.

Проте і за цей час поліцейським вдалося домогтися реального порядку на вулицях, стверджують керівники Міністерства внутрішніх справ.

Зокрема, лише за перших 3 дні роботи патрулів побутових крадіжок у Києві поменшало на 15 відсотків, а автомобільних аж на 41. За цей час поліцейським доводилося оформлювати ДТП, затримувати нетверезих водіїв, виписували штрафи високопосадовцям, боротися із незаконним обігом наркотиків. І, до речі, ризикувати життям.

Сьогодні ж стало відомо, що в столиці звільнили 12 нових поліцейських. Про це повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе.

Поліцейських звільнили, зокрема, за некоректне спілкування з людьми, дехто з них заснув під час чергування в патрульній машині.

Ека Згуладзе зазначила, що для нових поліцейських встановлені дуже високі стандарти, яких необхідно дотримуватися.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект