Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

Українські легкоатлети перемагають

31-07-2015 20:47

Українські легкоатлети здобули чергову золоту нагороду під час 13 літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Тбілісі.

Українець Михайло Гаврилюк посів перше місце у змаганнях із метання молота на Олімпійському фестивалі в Тбілісі, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Як зазначається, з самого початку Михайло Гаврилюк у секторі з метання молота був фаворитом, але враховуючи погодні умови - неймовірну спеку - фінал міг скластися по-різному. Однак українець не підвів свою команду і зумів здобути золоту медаль.

Раніше легкоатлетка Маргарита Лукашенко посіла перше місце у змаганнях зі штовхання ядра.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект