Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

Вступну кампанію в Україні продовжено

31-07-2015 20:52

Вступну кампанію в Україні продовжили до 2 серпня.

Здобувати вищу освіту цьогоріч хочуть майже півмільйона абітурієнтів. Саме стільки подано заяв до вишів, повідомляє Міносвіти.

У рейтингу найпрестижніших закладів цьогоріч лідирують одразу два виші Львова - Національний університет імені Франка та "Львівська політехніка". До них подано найбільше заяв.

До п'ятірки найпопулярніших вишів увійшли також Київський національний університет імені Шевченка, Національний авіаційний університет та Національний педагогічний університет імені Драгоманова.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект