Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Передачі румунською мовою

Передачі румунською мовою

 

“Політична
панорама тижня”
- “Panorama politică a săptămânii” - Інформаційна програма подає розширену інформацію про актуальні події, які відбулися упродовж тижня в Україні та світі.
“Новини” - “Ştiri” - Висвітлення діяльності Президента України, Кабінету міністрів України та органів державної влади. Короткі повідомлення про актуальні суспільно-політичні, економічні, культурно-мистецькі  події дня.
“Україна в дзеркалі подій” - “Ucraina: evenimente, fapte, comentarii” - Висвітлення основних подій дня, в тому числі діяльності Президента України, Уряду, Верховної Ради, МЗС  та інших державних інституцій. Огляд преси, спорт, погода, музика.
“Україна - европейські цінності” - “Ucraina: valori europene” - Кроки України, успіхи та перспективи на шляху євроінтеграції. Експертна оцінка дипломатів та політологів.  
“Українське суспільство” - “Societatea ucraineană” - Бесіди, інтерв’ю, нариси про громадян України, які творять сучасне українське суспільство. Думки громадян та експертів щодо необхідності реформування соціально-економічного життя українців.
“Храм дев’яти муз” - “Templul muzelor” - Літературні скарби двох народів – українського та румунського. Цікаві особистості, письменники та перекладачі поезії з української  на румунську мову та навпаки.
“Національне відродження” - “Renaşterea naţională - Культурне життя національних меншин в Україні, які мають на меті відродження рідної мови, національної  культури, традицій та звичаїв, збереження власної ідентичності.
“Від серця до серця” “De la inimă la inimă” - Музичні вітання нашим радіослухачам.
“Молодіжна орбіта” “Orbita tineretului” - Різні аспекти життя молоді України та ії зв’язки з ровесниками інших країн, зокрема з Румунії,  Молдови, Польщі, Угорщини, Росії. 
“Світ краси” - “Universul frumosului” - Поезія, пісні, музичні композиції, розповіді про творчість письменників, співаків, художників, акторів, музикантів, які проживають і працюють на теренах нашої держави.

“Українські горизонти”

- “Orizonturi ucrainene” - Досягнення України в різних сферах життя: науці, техніці, освіті, медицині, сільському господарстві; новітні технології у всіх галузях економіки, в енергетиці. Величезний потенцал української науки та науковців.
“Наш рідний край - Україна” - Ucraina – patria mea” - Цікаві історичні та культурні  місця України, архітектурні пам’ятки  минулих століть, музеї тощо.   Особистості, які прославили нашу державу далеко за ії межами.
“Дивертисмент” - “Divertisment” - Творчість відомих українських композиторів, співаків, артистів, народних митців. Молоді таланти.  Класичні твори, сучасна музика, фольклор.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект