Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Артисти симфонічного оркестру

Артисти заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України

 

 

Концертмейстер оркестру - Володимир Кирилюк

 I скрипки 
Володимир Павлов
Зоя Вирова
Андрій Ставицький
Лариса Лайнс
Еллана Лайнс
Олена Захарян
Наталія Мартиненко
Олександра Паливода
Оксана Теличко
Яна Кватерчук
Ігор Коцаба
Світлана Гербер
Олена Індейкіна

ІІ скрипки
Людмила Кадуріна - концертмейстер групи
Михайло Новік
Олександр Шипко
Оксана Хомишинець
Ольга Якимова
Мар’яна Мархель
Катерина Россоха
Лілія Мелешко
Сергій Подкопай

Альти
Оксана Лящук - концертмейстер групи
Тетяна Серьогіна
Марина Яковлева
Микола Іванов
Анатолій Балашов
Дар ’я Рудакова
Тетяна Гузанова
Антон Болденко
 

Віолончелі
Тетяна Морозова - концертмейстер групи
Іван Романюк
Олена Мітрохова
Юлія Грязнова
Юрій Юзвяк
Василь Бабич
Ганна Гавриліна

 

Контрабаси
Сергій Макаров - концертмейстер групи
Максим Якимов
Руслан Папуч
Олесь Лабур
Олексій Почерняєв

Флейти
Сергій Савченко - концертмейстер групи
Олексій Руденко
Ксенія Постовойтова
Сергій Безуглий

Гобої
Ігор Болбот - концертмейстер групи
Сергій Сухоруков
Віра Шперер
Олександр Кошелєв

Кларнети
Лев Милявський- концертмейстер групи
Андрій Мітрохов
Василь Рябицький
Богдан Степко

Фаготи
Юрій Конрад - концертмейстер групи
Юрій Васєєв
Наталія Морщакова

 

 

Валторни
Анатолій Лисенко - концертмейстер групи
Анжела Зінченко
Едуард Россоха
Володимир Олійник

 

Труби 
Анатолій Погрібний - концертмейстер групи
Віктор Дмитрів
Володимир Сощенко
Дмитро Горбач

Тромбони
Денис Щербаха - концертмейстер групи
Ярема Садівський
Ілля Кравченко
Олександр Коломієць
Анатолій Гуцалюк

Туба
Сергій Мінько

 

 

Арфа
Наталія Малій

 

 

Фортепіано
Галина Куліковська
Юлія Мирончук

 

Ударні інструменти
Олена Шабельська - концертмейстер групи
Андрій Васько
Володимир Волосецький

 

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект