Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Супутникове мовлення

СТРУКТУРА ПОДАЧІ ПРОГРАМ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО НА СУПУТНИК

Програми Українського радіо транслюються на супутнику "Astra 4A"

 

 Astra 4A

 

Примітки:

1) * у робочі дні; ** у вихідні та святкові дні.
2) Програми УР1, УР2, УР3 транслюються в стереорежимі, програми  ВСРУ - в монорежимі на лівому та правому каналах стереоканалу RUI2.
3) Параметри супутника “Astra 4A”: орбітальна позиція 4,8° с.д., частота 11766 МГц, поляризація горизонтальна, швидкість цифрового потоку 27,500 Мс/с, попередня корекція помилок 3/4.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект