Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Звукозапис

 

Звукозапис є основним видом діяльності симфонічного оркестру. Фонотека оркестру налічує понад 10000 записів, наша студія – одна з найкращих і найбільших у Європі студій звукозапису.

Співробітництво у сфері запису CD завжди цікавить наших партнерів, тому Симфонічний оркестр НРКУ має багатий досвід такої співпраці. Нашим партнерам ми пропонуємо два можливих напрямки роботи:

1. Запис Master-CD з Симфонічним оркестром НРКУ.

Така пропозиція цікавить рекордингові і продакшн-компанії, приваблює композиторів, диригентів, музикантів з-за кордону, оскільки наші умови співпраці дуже вигідні.

2. Запис CD та його подальше тиражування.

Наші конкурентні переваги полягають передусім у технічних характеристиках студії звукозапису, ознайомитись з якими можна в підрозділі "Технічні дані концертних студій". Велика студія побудована спеціально для запису з великими симфонічними оркестрами та хорами, має унікальні акустичні властивості, налічує 400 глядацьких місць, обладнана технічними засобами для проведення прямих ефірів.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект