Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Фольклорний фестиваль ЄМС

Фольклорний фестиваль ЄМС проводиться щороку і дає організаціям-членам ЄМС унікальну можливість познайомити світову аудиторію з оригінальними фольклорними мелодіями, яскравими традиціями та незабутньою атмосферою своєї країни. Активна участь НРКУ в фестивалі розпочалася у 1999 році, і щороку Українське радіо знаходить популярні фольклорні колективи або солістів, які гідно представляють народне мистецтво нашої країни. В різні роки учасниками Фольк-фестивалю ЄМС від НРКУ були:  бандурист Василь Нечепа, Орест Хома та Інеса Братущик, Тріо бандуристок Українського радіо на чолі з Тетяною Маломуж, гурт "Кралиця".

Наприкінці травня 2013 року Фольклорний фестиваль ЄМС приймав своїх гостей у сонячній Варні (Болгарія). Національну радіокомпанію України на цьому престижному форумі представляв фольк-гурт "Веселі вуйки", українські  мелодії та пісні у виконанні якого  полонили  європейського слухача.

А в 2014 році вже на півночі європейської континенту, у м.Раттвік (Швеція),  запалював публіку гурт "Фолькнери".

Цього року фестиваль відбувається у Польщі  в рамках великої міжнародної події «EtnoKraków», що є безпрецедентним поєднанням двох міжнародних заходів, присвячених етнічній музиці: Фольклорного фестивалю ЄМС, організованого Польським радіо, та фестивалю «Rozstaje» (Перехрестя).  Україну  представлятиме етно-рок фундація «ТаРута».

9 липня на головній сцені фестивалю лунатимуть традиційні українські пісні у виконанні яскравих, енергійних та самобутніх учасників гурту «ТаРута».  Глядачі побачать їхній виступ наживо, а тисячі радіослухачів матимуть змогу почути цей концерт  в запису завдяки мережі Єврорадіо.

Загалом  в Фольклорному фестивалі ЄМС візьмуть участь  23 колективи з 21 країни світу.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект