Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новий Талант

Новий Талант
Цей європейський конкурс молодих виконавців був створений у 1969 році ЄМС під егідою ЮНЕСКО та Міжнародної музичної ради. З 2002 року конкурс має назву "Новий Талант".
Завдання конкурсу "Новий Талант" – підтримувати та заохочувати молодих музикантів, шяхом організації публічних концертів та  трансляції їхніх записів.
Починаючи з  2003 року НРКУ активно бере участь у конкурсі. Одним із найвдаліших років був 2009, коли  талановитий кларнетист Олег Мороз розділив почесне 2 місце  з білоруським баритоном. Кілька років потому   молоді українські піаністи  Марія Калугіна (у 2013р.) та  Антоній Баришевський (у 2014р.)  стали півфіналістами цього престижного конкурсу.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект