Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Олімпійські Ігри

Олімпійські Ігри

З часу проведення XVIII зимових Олімпійських Ігор в Нагано (1998), Національна радіокомпанія України є Всеукраїнським Олімпійським Радіомовником. Під час Ігор, найвизначнішої спортивної події в світі, ми традиційно пропонуємо нашим слухачам ексклюзивні репортажі, новини та інтерв'ю безпосередньо з місця подій. Разом з НРКУ українці долучились до незабутніх моментів перемоги в Нагано (1998), Афінах (2004), Турині (2006), Пекіні (2008), Ванкувері (2010), Лондоні (2012) та Сочі (2014) .

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект