Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО "Всесвітня служба радіомовлення України" знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою, румунською та російською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Програма "Школяда"

Передача для школярів. Виходить щодня на Першій програмі о 7.45, у вихідні о 8.40.

Програма “Школяда”

Інформаційно-пізнавальна програма для  школярів. Виходить щодня на Першій програмі ,  в будні - о 7.45, у  вихідні ( субота, неділя) - о 8.40.
 
У житті школярської братії чимало цікавого: від перемог в інтелектуальних  турнірах до розіграшів вчителів на уроках. Школа – це щоденність, на яку можна дивитися і як на буденність, і як на свято. Прищепити любов до навчання не моралізуючи, шукати разом відповіді на непрості запитання щодо стосунків у шкільному колективі, дати поради щодо оптимізації навчання – усе це зранку,  допоки учні збираються до школи, встигає “Школяда”.
Особливість програми у тому, що її учасники – це завжди учні. Дорослі голоси у програмі звучать лише як коментарі до тих чи інших питань, в яких учні справді не можуть розібратися самотужки.
Формат програми: репортаж, інтерв'ю, опитування. 
 
Прослухати передачу Ви можете на сторінці каналу, обравши відповідну дату та час.

 

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект